הסניף הישראלי שלנו אחראי על הפיקדון ועל כל תהליך ההשכרה

האם אתה מחפש השכרת רכב יוקרה בדובאי?

חברת Superior הנה החברה הגדולה והטובה ביותר באמירויות, אשר פתחה לאחרונה סניף בלעדי בישראל בכדי לספק לך שירות איכותי ומהיר, ולתת לך מענה לכל פנייה.

איך משכירים?

חפש הזמנה / הזמן עכשיו

ניתן להזמין ישירות באתר שלנו ולהשלים את התשלום באמצעות כפתור "הזמן עכשיו" ולשלם רק 20% מהסכום בכדי להזמין את הרכב, ושאר הסכום משולם בעת קבלת הרכב.

Car Delivery

בזמן מסירת הרכב הצוות שלנו יצור איתך קשר באמצעות שיחת טלפון /וואטסאפ ויתאם עבורך מסירת הרכב למלון או שדה התעופה.

Car Return

בתום תקופת ההשכרה נציגנו יצרו איתך קשר וישלחו נציג שיאסוף את הרכב.

תנאי השכרת רכב

גיל

הנהג חייב להיות מעל גיל 21 לנהיגה מכונית רגילה ובן 23 שנה לנהיגת מכונית ספורט.

רישיון נהיגה בתוקף

על הנהג להיות בעל רישיון נהיגה תקף. אנו מקבלים את כל רישיונות הנהיגה המקומיים לכל המדינות.

דרכון

נדרש דרכון בתוקף

כרטיס אשראי

כרטיס האשראי ישמש כפיקדון ,הפיקדון בכרטיס האשראי ישוחרר תוך 21 יום.

בלעדי
השכרת מכונית יוקרה וספורט
השכרת רכב לפי שעה.

כעת תוכלו ליהנות מחוויית הנהיגה במכונית ספורט מדהימה ולקבל סלפי בתמורה לאטרקציות היפות ביותר בדובאי ולשלם עבור כל שעה! סופריור מספקת שירות זה לכל התיירים. אנא צרו איתנו קשר למידע נוסף!

השכרת רכב סופיריור - חברת הספורט והשכרת רכבי היוקרה הטובה ביותר באיחוד האמירויות הערביות.

הפוך את החופשה במיטבה על ידי השגת השכירות הטובה ביותר האפשרית! סופיריור מציעה לך מכוניות יוקרה כדי להתחיל את החופשה שלך נכון. יש לנו את מכוניות הספורט היפות והמפוארות ביותר ומספקות אותן במחירים הנמוכים ביותר.

בנוסף למציע לנוסעים השכרת רכב יוקרתי, אנו פונים גם לאנשים המעוניינים להכין את המתנה הנפלאה של נהיגה ברכב ספורט! אולי בעלך תמיד חלם לנהוג בפרארי ואת רוצה לתת לו יום במכונית החלומית שלו ביום הולדתו. אולי אשתך זקוקה לרכב. יפה בשביל קניות מהנות ומרגיעות. לא משנה מה המקרה, יש לנו מכונית שתגרום לך לבלוט ולהיראות נהדר.

מה הן דרישות לשכור מכוניות בדובאי?
רשיון נהיגה.
כדי לשכור מכונית ספורט או יוקרה בדובאי, אתה צריך רישיון נהיגה, ואם אתה תייר שמגיע לדובאי ורוצה לשכור מכונית ספורט, אז אתה צריך לספק רישיון נהיגה בינלאומי. אנו מקבלים גם רישיון נהיגה מקומי ממדינות מסוימות, אם אתה רוצה לדעת אם אנו מקבלים את רישיון הנהיגה המקומי ממדינה מסוימת, אנא צרו איתנו קשר. רישיון הנהיגה חייב להיות בתוקף.
דרכון
כדי לעבד את הזמנתך, אנו זקוקים להעתק של תעודת הזהות או הדרכון שלך. בגאווה אנחנו חברת השכרת רכב הספורט הטובה ביותר בדובאי והמידע האישי שלך יהיה בטוח איתנו.
כרטיס אשראי להפקדת ערבות.
השכרת רכב ספורט מחייבת להשאיר פיקדון באמצעות כרטיס אשראי, אשר יוחזק לתקופה של 29 יום וישוחרר אוטומטית. פיקדון זה הכרחי אם ישנם קנסות על המכונית, המופיעים ברוב המקרים לאחר 20 יום.
גיל מינימום
הגיל המינימלי להשכרת מכונית ספורט או יוקרה בדובאי הוא 21 שנים למכוניות רגילות ו- 23 שנים למכוניות גבוהות יותר. זה חוק ואנחנו לא יכולים לעשות שום חריגים.
תהליך השכרת רכב בדובאי
הזמנת רכב.
השכרת רכב ספורט בדובאי היא קלה מאוד עם השכרת רכב סופיריור, והדבר הראשון שעליך לעשות בכדי לבקש השכרת רכב הוא לעבור לדף הרכב, למלא את טופס ההזמנה וללחוץ על" בקש הזמנה.
שמור רכב.
אם המכונית זמינה, אנו נשמור אותה עבורך בתאריך ובשעה המבוקשים, ונשלח לך אישור באמצעות דואר אלקטרוני. אנא דאג לספק לך כתובת למשלוח מדויקת. דוגמה: טרמינל 1 של שדה התעופה בדובאי או סניף מלון אטנה אל ברשה הייטס.
קבל את המכונית.
בתאריך המסירה אנו נשלח את הרכב אליך והנהג שלנו יתקשר אליך לפני ההגעה. אנא הביא איתך את המסמכים שלך (דרכון - רישיון נהיגה - כרטיס אשראי), ואנחנו נעביר את הרכב, נשלם את הסכום ונחתום על החוזה. אנו מבצעים בדיקה ידנית של הנזק ומצב הרכב בחוזה, כמו כן אנו מצלמים תמונות איכותיות של כל פינות הרכב לפני מסירת הרכב ללקוח.
מי אנחנו

סופיריור היא חברת השכרת רכבי היוקרה הטובה ביותר בדובאי, מכיוון שהיא מספקת את המכוניות החדשות הטובות ביותר בשוק. יש לנו צי גדול של 70 מכוניות ספורט ומותרות. אנו ידועים בשירות המקצועי שאנו מספקים יחד עם המחירים והאיכות הטובים ביותר.

450+ Reviews
לעקוב אחרינו

© Superior IL 2022. All Rights Reserved.
v1.0.1
By Averotech